GDAŃSK NA SPORTOWO

cze 22, 2014 Gimnazjum Brak komentarzy

Uczniowie Zespołu Szkół im. Św. E. Stein w Lublińcu uczestniczyli w wycieczce, której nazwa brzmiała „Gdańsk na sportowo”.  Taka wyprawa szkolna zdarza się nieczęsto. Uczniowie szkoły katolickiej przebywali w Trójmieście, gdzie  oprócz korzystania z uroków Bałtyku,  brali udział  w wydarzeniach  sportowych. W piątek na PGE Arena odbył się mecz towarzyski Polska – Litwa w piłce nożnej. Wygrana ucieszyła nas wszystkich, a atmosfera panująca na stadionie zostanie zapamiętana na długo przez naszych uczniów. Ten mecz był przedsmakiem tego, na co czekaliśmy… Następnego dnia miało miejsce kolejne wielkie wydarzenie. Fani szczypiorniaka mieli swoje święto. Kwalifikacyjny mecz  do finałów Mistrzostw Świata w Katarze: Polska – Niemcy zgromadził w hali ERGO Arena komplet widzów, a wśród nich naszą grupę, która zaprezentowała olbrzymią flagę, którą podziwiali wszyscy kibice. Ze względu na jej wielkość były … kłopoty, ponieważ nie było odpowiedniego miejsca dla niej. Dla chcącego nic trudnego i miejsce się znalazło.  Mecz oczywiście trzymał w napięciu do ostatniej sekundy i zakończył się zwycięstwem biało – czerwonych. Po tych wydarzeniach  sportowych nie pozostało nam nic innego, jak delektować się pięknym słońcem i ciepłym Bałtykiem.

 

 

Dodaj komentarz

Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60